Espoo Motorsport Ry
2018-05-22 17:44:47-17:57:43
Alkuerä / 1. Tiistaiturnaus / Pienet 1

Nimi Auto Kerho Kokonaisaika Paras Kierroksella
1Lauri Kangas481Keimola FK05:14:40938:4804
2Kalle Kangas418Keimola FK05:14:68238:3975
3Joel Pohjola511EMSC05:17:67738:7228
4Sankka Dahlström577EMSC05:19:60838:5568
5Simeon Ketola19EMSC05:20:22538:8438
6Otto Lahtinen86Hyvinkään UA05:28:39240:1044
7Hilpi Hohti46Kotkan KF05:28:71039:9288
8Petja Pehkomaa762VihUA05:33:29240:4815
9Kimi Alanko891VihUA05:33:92740:0217
10Tomas Engström76EMSC05:34:54039:7095
11Lennu Mykkänen470EMSC05:43:98340:9067
12Axel Ljungberg283EMSC05:58:25143:0557

Nimi#12345678
Lauri Kangas481111111111
Kalle Kangas418222222222
Joel Pohjola511333333333
Sankka Dahlström577444454444
Simeon Ketola19555545555
Otto Lahtinen861066666666
Hilpi Hohti46677777777
Petja Pehkomaa762988888888
Kimi Alanko891799999999
Tomas Engström7681010101010101010
Lennu Mykkänen470111111111111111111
Axel Ljungberg283121212121212121212

Lauri KangasKalle KangasJoel PohjolaSankka DahlströmSimeon KetolaOtto LahtinenHilpi HohtiPetja PehkomaaKimi AlankoTomas EngströmLennu MykkänenAxel Ljungberg
140:37740:62241:45141:49841:59442:16543:03842:84346:59547:17947:64049:435
238:99938:99739:36439:18739:51041:14340:95741:04641:35840:96842:13443:734
338:91439:06139:45739:51539:30740:44840:20341:30040:82140:77342:35243:329
438:48038:67839:09439:53439:20140:10440:04341:17040:52140:85541:65543:271
538:73838:39739:08338:97940:03940:33040:79940:48140:03239:70941:90943:518
638:52038:69538:80039:91238:92440:21640:01840:52840:57640:55141:36343:340
738:59738:53539:01239:31639:59140:22640:43140:77740:02140:12940:90643:055
839:34339:14638:72238:55638:84340:20039:92840:83440:56040:35541:56143:771

(C) Copyright 2019 - Karttimer.fiPowered by P^4 Web Engine