Espoo Motorsport Ry
2018-05-22 18:18:17-18:26:59
Alkuerä / 1. Tiistaiturnaus / Pienet 2

Nimi Auto Kerho Kokonaisaika Paras Kierroksella
1Lauri Kangas481Keimola FK05:12:09838:2784
2Kalle Kangas418Keimola FK05:16:84938:6558
3Sankka Dahlström577EMSC05:17:44338:6398
4Joel Pohjola511EMSC05:17:78438:7867
5Simeon Ketola19EMSC05:18:62138:7084
6Otto Lahtinen86Hyvinkään UA05:26:18540:0958
7Hilpi Hohti46Kotkan KF05:26:38639:9783
8Petja Pehkomaa762VihUA05:27:06939:2978
9Kimi Alanko891VihUA05:28:34839:8028
10Lennu Mykkänen470EMSC05:37:00640:6588
11Tomas Engström76EMSC05:52:64339:6195
12Axel Ljungberg283EMSC05:54:70142:8804

Nimi#12345678
Lauri Kangas481111111111
Kalle Kangas418234442222
Sankka Dahlström577443334333
Joel Pohjola511322223444
Simeon Ketola19555555555
Otto Lahtinen86666666666
Hilpi Hohti46777777777
Petja Pehkomaa762888888888
Kimi Alanko891999999999
Lennu Mykkänen470111010101010101010
Tomas Engström76101111121212121211
Axel Ljungberg283121212111111111112

Lauri KangasKalle KangasSankka DahlströmJoel PohjolaSimeon KetolaOtto LahtinenHilpi HohtiPetja PehkomaaKimi AlankoLennu MykkänenTomas EngströmAxel Ljungberg
140:03741:57040:78040:33341:03541:79842:04442:10943:24843:80044:14645:902
238:78239:29939:10539:03339:51740:34940:18640:42040:69041:67441:38443:035
338:90639:06239:03839:32738:94440:10939:97840:49640:68641:00955:99543:377
438:27838:85538:81038:84138:70840:39040:46541:21140:45740:98741:30442:880
538:87340:03640:74740:84640:38140:26540:16940:47640:27942:59139:61943:281
638:29338:98539:14439:69839:42140:17140:13539:69740:11441:84640:70943:474
738:60038:74738:73838:78638:92340:43240:57740:04739:98940:79042:87243:180
838:56538:65538:63938:80739:19440:09540:03439:29739:80240:65842:85145:225

(C) Copyright 2019 - Karttimer.fiPowered by P^4 Web Engine