Espoo Motorsport Ry
2018-05-22 18:39:45-18:59:52
Finaali / 1. Tiistaiturnaus / Pienet

Nimi Auto Kerho Kokonaisaika Kierroksia Paras Kierroksella
1Kalle Kangas418Keimola FK07:46:9761238:4005
2Lauri Kangas481Keimola FK07:47:2681238:14511
3Sankka Dahlström577EMSC07:52:7571238:8767
4Joel Pohjola511EMSC07:54:4811238:72211
5Simeon Ketola19EMSC08:04:6701238:9038
6Hilpi Hohti46Kotkan KF08:05:5201239:56911
7Otto Lahtinen86Hyvinkään UA08:06:6151239:7009
8Kimi Alanko891VihUA08:08:5991239:27910
9Tomas Engström76EMSC08:12:9131239:8166
10Petja Pehkomaa762VihUA08:19:8961239:9962
11Axel Ljungberg283EMSC08:07:2771142:96210
12Lennu Mykkänen470EMSC00:00:000000:0000

Nimi#123456789101112
Kalle Kangas4182111111111111
Lauri Kangas4811222222222222
Sankka Dahlström5774333333333333
Joel Pohjola5113444444555444
Simeon Ketola195555555444555
Hilpi Hohti467777777777776
Otto Lahtinen866666666666667
Kimi Alanko8919999888888888
Tomas Engström7610101010999999999
Petja Pehkomaa7628888101010101010101010
Axel Ljungberg28312111111111111111111111111
Lennu Mykkänen47011121212121212121212121212

Kalle KangasLauri KangasSankka DahlströmJoel PohjolaSimeon KetolaHilpi HohtiOtto LahtinenKimi AlankoTomas EngströmPetja PehkomaaAxel Ljungberg
139:89140:62640:61840:92440:88441:93441:59143:30843:56942:30646:106
238:97838:64139:26039:69739:53940:21640:13840:47840:60439:99643:860
338:65138:71639:23539:09739:43140:03240:03940:12239:95440:74943:547
438:66938:57738:96638:86138:93639:65440:02142:04442:14145:78744:315
538:40038:27339:02139:06139:16340:31740:38540:22140:89041:14543:614
638:76938:82539:11538:99239:03840:07440:05840:00439:81640:63643:717
738:60438:70238:87640:19239:10539:93939:95940:33941:14040:15443:219
838:49638:62239:01439:03338:90340:43840:21639:90439:94841:19943:655
938:59439:28039:04139:19139:17839:76739:70040:01940:52140:68243:633
1038:76338:44139:03939:22442:81539:81339:75639:27940:08240:69942:962
1138:43638:14538:88838:72242:94839:56939:84539:50539:91140:46944:800
1238:70338:46739:25439:18841:93440:78142:11839:96640:63342:965

(C) Copyright 2019 - Karttimer.fiPowered by P^4 Web Engine