Espoo Motorsport Ry
2018-06-12 17:41:34-17:50:28
Alkuerä / 2. Tiistaiturnaus / Pienet 1

Nimi Auto Kerho Kokonaisaika Kierroksia Paras Kierroksella
1Joel Pohjola511EMSC05:12:905838:2488
2Kalle Kangas418Keimola FK05:15:754838:4174
3Sankka Dahlström577EMSC05:16:199838:3035
4Lauri Kangas481Keimola FK05:16:767838:5953
5Max Pienimäki428Keimola FK05:24:026839:3908
6Simeon Ketola43EMSC05:25:589839:2603
7Lennu Mykkänen470EMSC05:31:678839:7336
8Petja Pehkomaa762VihUA05:37:651840:1987
9Hilpi Hohti46Kotkan KF05:38:360840:0563
10Tomas Engström76EMSC05:40:811839:4717
11Oscar Engström67EMSC05:34:222745:8946
12Sisu Sainio1EMSC05:35:385744:7765
13Sebastian Mäkinen507LavKart05:13:484647:7926
14Atte Rapala6KalkkistenUA05:40:534646:7802

Nimi#12345678
Joel Pohjola511243221111
Kalle Kangas418322332332
Sankka Dahlström577434444443
Lauri Kangas481111113224
Max Pienimäki428555555555
Simeon Ketola43666666666
Lennu Mykkänen470988877777
Petja Pehkomaa7628777108888
Hilpi Hohti461010101099999
Tomas Engström767999810101010
Oscar Engström67111313111111121211
Sisu Sainio1121111121212111112
Sebastian Mäkinen507141414141313131313
Atte Rapala6131212131414141414

Joel PohjolaKalle KangasSankka DahlströmLauri KangasMax PienimäkiSimeon KetolaLennu MykkänenPetja PehkomaaHilpi HohtiTomas EngströmOscar EngströmSisu SainioSebastian MäkinenAtte Rapala
140:61040:27640:30339:48240:97042:00142:46041:86343:20343:44150:26646:71650:23348:003
239:27339:07940:00538:97840:04240:24040:59940:25640:76140:62546:51147:35059:97246:780
338:35639:24238:77338:59539:82439:26040:44341:17040:05640:18846:06249:93650:81601:25:522
438:36638:41738:85639:71540:62440:19640:32746:39741:43841:20246:23046:43149:84749:626
538:59038:54238:30339:59139:59039:69739:92942:79347:16448:44947:85344:77649:29951:391
638:63040:31739:47839:43839:43239:43939:73340:69640:45042:84845:89446:27947:79254:847
738:47138:82639:60238:92441:47441:86240:02240:19840:22439:47147:57849:472
838:24838:75538:40839:98939:39039:98944:80740:95441:21241:471

(C) Copyright 2019 - Karttimer.fiPowered by P^4 Web Engine