Espoo Motorsport Ry
2018-06-12 18:04:57-18:23:26
Alkuerä / 2. Tiistaiturnaus / Pienet 2

Nimi Auto Kerho Kokonaisaika Kierroksia Paras Kierroksella
1Kalle Kangas418Keimola FK05:14:159838:6348
2Sankka Dahlström577EMSC05:17:340838:8833
3Simeon Ketola43EMSC05:22:232839:3797
4Lennu Mykkänen470EMSC05:25:486839:5768
5Tomas Engström76EMSC05:30:230839:3427
6Hilpi Hohti46Kotkan KF05:30:885839:4388
7Oscar Engström67EMSC05:24:574744:1302
8Sisu Sainio1EMSC05:51:188745:9732
9Sebastian Mäkinen507LavKart05:59:028748:8864
10Lauri Kangas481Keimola FK05:44:841638:7382
11Joel Pohjola511EMSC05:14:668538:3344
12Petja Pehkomaa762VihUA02:48:220440:1352
13Max Pienimäki428Keimola FK02:12:052339:8272
14Atte Rapala6KalkkistenUA00:00:000000:0000

Nimi#12345678
Kalle Kangas418211111111
Sankka Dahlström577344222222
Simeon Ketola43655333333
Lennu Mykkänen470788444444
Tomas Engström761099665555
Hilpi Hohti4691010776666
Oscar Engström67111111987777
Sisu Sainio1121313111110888
Sebastian Mäkinen50713121210109999
Lauri Kangas481423131312111010
Joel Pohjola511132121213131211
Petja Pehkomaa762866558101112
Max Pienimäki4285778911121313
Atte Rapala6141414141414141414

Kalle KangasSankka DahlströmSimeon KetolaLennu MykkänenTomas EngströmHilpi HohtiOscar EngströmSisu SainioSebastian MäkinenLauri KangasJoel PohjolaPetja PehkomaaMax Pienimäki
139:52240:45141:03142:14643:14243:35046:74958:78150:34239:76440:22240:96241:981
238:77239:02639:62440:06240:01540:21844:13045:97350:11138:73838:55540:13539:827
338:64838:88339:64340:11740:66040:63045:19347:85150:06302:23:79902:36:93442:33047:560
438:87039:24839:52639:69341:21441:09647:86648:32748:88639:75738:33441:659
539:61238:93640:84340:65840:65541:12645:54749:54751:57040:71938:528
639:13039:25539:53140:58141:46941:28545:97250:38251:48139:621
738:86139:64639:37939:72739:34240:30845:07846:28051:631
838:63439:37339:82939:57640:38939:438

(C) Copyright 2019 - Karttimer.fiPowered by P^4 Web Engine