Espoo Motorsport Ry
2018-06-26 17:41:05-17:53:25
Alkuerä / 3. Tiistaiturnaus / Pienet 1

Nimi Auto Kerho Kokonaisaika Kierroksia Paras Kierroksella
1Joel Pohjola511EMSC05:14:497838:2584
2Lauri Kangas481Keimola FK05:14:700838:5655
3Kalle Kangas418Keimola FK05:20:603838:8495
4Lennu Mykkänen470EMSC05:21:460838:8566
5Oskari Walle80EMSC05:26:223839:3414
6Max Pienimäki428Keimola FK05:27:149839:6107
7Petja Pehkomaa762VihUA05:28:513839:1114
8Tomas Engström76EMSC05:36:304839:4894
9Axel Ljungberg283EMSC05:50:602842:3844
10Roosa Peltonen413Keimola FK05:14:613739:8047
11Sisu Sainio1EMSC05:26:740744:6913
12Joonatan Nissinen11EMSC05:27:128741:9914
13Atte Rapala6KalkkistenUA05:45:963742:8217
14Oscar Engström67EMSC00:00:000000:0000

Nimi#12345678
Joel Pohjola511122222221
Lauri Kangas481211111112
Kalle Kangas418433333333
Lennu Mykkänen470544444444
Oskari Walle80655555555
Max Pienimäki428866666666
Petja Pehkomaa762387777777
Tomas Engström767109888888
Axel Ljungberg2831298999999
Roosa Peltonen41391313131310101010
Sisu Sainio113710101011111111
Joonatan Nissinen11101212121213131212
Atte Rapala6141111111112121313
Oscar Engström67111414141414141414

Joel PohjolaLauri KangasKalle KangasLennu MykkänenOskari WalleMax PienimäkiPetja PehkomaaTomas EngströmAxel LjungbergRoosa PeltonenSisu SainioJoonatan NissinenAtte Rapala
141:38640:14641:29441:34341:90442:45748:90248:99647:42759:80647:57859:31650:164
239:55338:80139:95239:97440:00840:33240:71743:50343:16242:53345:50542:40843:307
338:45238:56939:30739:18639:40040:08839:17040:01242:58442:23144:69142:15844:541
438:25838:88439:24739:27439:34139:74839:11139:48942:38441:83947:17241:99147:045
538:39138:56538:84939:63239:58039:86939:29539:97442:54345:39147:19350:02048:001
638:78939:27939:13238:85639:62040:00739:60939:86942:72239:87445:47343:52101:06:322
738:63238:85841:01541:23140:53839:61040:00141:03342:44339:80445:82344:23842:821
839:01739:58739:50139:41943:02442:04839:19040:59542:965

(C) Copyright 2019 - Karttimer.fiPowered by P^4 Web Engine