Espoo Motorsport Ry
2018-06-26 18:10:32-18:20:46
Alkuerä / 3. Tiistaiturnaus / Pienet 2

Nimi Auto Kerho Kokonaisaika Kierroksia Paras Kierroksella
1Joel Pohjola511EMSC05:11:986838:1755
2Lauri Kangas481Keimola FK05:12:320838:2776
3Kalle Kangas418Keimola FK05:16:231838:6435
4Lennu Mykkänen470EMSC05:17:933838:6334
5Max Pienimäki428Keimola FK05:23:712839:5026
6Oskari Walle80EMSC05:25:580839:5796
7Petja Pehkomaa762VihUA05:25:988839:3407
8Tomas Engström76EMSC05:26:524839:2437
9Roosa Peltonen413Keimola FK05:33:248839:9215
10Joonatan Nissinen11EMSC05:43:586841:5562
11Axel Ljungberg283EMSC05:46:067842:1417
12Oscar Engström67EMSC05:14:442742:6496
13Sisu Sainio1EMSC05:20:283744:0213
14Atte Rapala6KalkkistenUA05:22:238643:5293

Nimi#12345678
Joel Pohjola511111111111
Lauri Kangas481222222222
Kalle Kangas418333333333
Lennu Mykkänen470444444444
Max Pienimäki428655555555
Oskari Walle80566666666
Petja Pehkomaa762777777777
Tomas Engström76888888888
Roosa Peltonen41310101010109999
Joonatan Nissinen1112999910101010
Axel Ljungberg28391111111111111111
Oscar Engström67141313131313121212
Sisu Sainio1111212121212131313
Atte Rapala6131414141414141414

Joel PohjolaLauri KangasKalle KangasLennu MykkänenMax PienimäkiOskari WallePetja PehkomaaTomas EngströmRoosa PeltonenJoonatan NissinenAxel LjungbergOscar EngströmSisu SainioAtte Rapala
139:96140:16641:11541:85742:76043:06643:15243:62144:34244:35645:41247:06647:49744:324
238:66338:78238:80738:98439:75440:44440:55040:83841:49341:55642:32044:63144:50201:21:371
338:45838:47238:72038:96540:34339:68939:54139:90342:17341:92642:48544:70444:02143:529
438:55838:34238:91838:63339:70239:71939:69339:77841:28341:89342:48343:85144:16643:716
538:17538:39838:64339:28739:72840:53840:31539:72039:92143:05542:15844:06244:53845:988
638:21938:27738:70938:89539:50239:57940:08340:13440:10042:55042:46542:64948:04745:300
739:33639:05139:29139:56439:84839:64939:34039:24339:96042:28342:14142:87844:167
838:62638:77639:87339:34739:51740:09140:11340:20440:01542:48842:596

(C) Copyright 2019 - Karttimer.fiPowered by P^4 Web Engine