Espoo Motorsport Ry
2018-06-26 18:41:06-18:53:11
Finaali / 3. Tiistaiturnaus / Pienet

Nimi Auto Kerho Kokonaisaika Kierroksia Paras Kierroksella
1Joel Pohjola511EMSC07:43:5391238:1305
2Lauri Kangas481Keimola FK07:46:6371238:32410
3Kalle Kangas418Keimola FK07:51:9691238:67912
4Lennu Mykkänen470EMSC07:57:4061238:7108
5Petja Pehkomaa762VihUA08:05:2571239:2187
6Max Pienimäki428Keimola FK08:05:9791239:4097
7Tomas Engström76EMSC08:11:9441239:1522
8Oskari Walle80EMSC08:12:6191239:5834
9Roosa Peltonen413Keimola FK07:59:4111139:5973
10Atte Rapala6KalkkistenUA08:05:2521142:0687
11Oscar Engström67EMSC08:06:8681142:9535
12Axel Ljungberg283EMSC08:11:1071142:5963
13Joonatan Nissinen11EMSC08:12:0991141:9299
14Sisu Sainio1EMSC08:34:9091143:7515

Nimi#123456789101112
Joel Pohjola5111111111111111
Lauri Kangas4812222222222222
Kalle Kangas4183333333333333
Lennu Mykkänen4704444444444444
Petja Pehkomaa7627777766666665
Max Pienimäki4286555555555556
Tomas Engström768666677777777
Oskari Walle805999988888888
Roosa Peltonen4139888812121111111099
Atte Rapala6141111111110999991010
Oscar Engström6713121212121110101010111111
Axel Ljungberg28310131313131313121212121212
Joonatan Nissinen111110101010911131313131313
Sisu Sainio112141414141414141414141414

Joel PohjolaLauri KangasKalle KangasLennu MykkänenPetja PehkomaaMax PienimäkiTomas EngströmOskari WalleRoosa PeltonenAtte RapalaOscar EngströmAxel LjungbergJoonatan NissinenSisu Sainio
139:79739:92440:26740:45442:97841:59442:72044:95443:23246:60447:40759:90044:51101:01:065
238:61338:61938:94138:94239:30539:84639:15239:99840:09443:71544:02742:92242:78047:670
338:43038:33738:77738:79339:86839:94940:16539:64139:59744:32143:79942:59644:07744:368
438:41238:69138:82238:76139:68939:84639:47439:58339:81843:18043:62042:77042:25245:815
538:13038:55839:10139:41740:25439:63841:96040:28201:04:82743:37642:95342:79544:75243:751
638:38838:64038:73439:41139:93540:19840:28240:72543:08843:36343:37043:38158:10044:939
739:10239:45639:20939:85639:21839:40941:47941:09239:91542:06843:74942:81042:57544:959
838:34338:70538:76338:71039:30539:85439:83539:97944:20844:69643:07242:60742:37045:825
938:35238:84241:01841:68141:24440:65441:23340:70241:28143:13144:65943:03141:92944:312
1038:18838:32439:30041:32340:18740:63540:74941:25740:71344:34142:96242:69341:99544:816
1138:41838:35838:79539:02139:57139:91139:67440:15639:65542:82543:48642:64343:32944:275
1238:21338:88438:67939:27041:05642:35742:73942:116

(C) Copyright 2019 - Karttimer.fiPowered by P^4 Web Engine