Speedmaker Oy
2018-07-14 13:20:39-13:35:28
Aika-ajo / Lavinto Cadet Karnevaalit 14.7.2018 / Cadet

Nimi Auto Kerho Kierroksia Paras Kierroksella 2. Paras
1Joel Pohjola511EMSC1336:703736:793
2Otto Lahtinen86Hyv. UA1336:811536:815
3Hilpi Huhti46FK Kotka1337:552637:602
4Niko Kinnunen55Hyv. UA1338:103838:216
5Lennu Mykkänen470Keimola FK-K1338:235438:675
6Joonatan Nissinen11EMSC1338:566538:854
7Riku Reijonen21Hyv. UA1238:992839:281
8Sebastian Mäkinen507Lavinto Karting1239:963640:416
9Luukas Husu26Keimola FK-K1242:6291042:702
10Atte Rapala6000:000000:000

Nimi#12345678910111213
Joel Pohjola51111122111111111
Otto Lahtinen8622211222222222
Hilpi Huhti4633333333333333
Niko Kinnunen5574445555444444
Lennu Mykkänen47085554444555555
Joonatan Nissinen1196666666666666
Riku Reijonen2147777777777777
Sebastian Mäkinen50768888888888888
Luukas Husu26109999999999999
Atte Rapala6510101010101010101010101010

Joel PohjolaOtto LahtinenHilpi HuhtiNiko KinnunenLennu MykkänenJoonatan NissinenRiku ReijonenSebastian MäkinenLuukas Husu
137:18837:86838:28439:14239:54439:82140:00643:90144:731
237:47937:30937:92438:55039:47339:74840:36840:83244:397
337:19737:15538:11038:62139:38040:14540:29741:16342:702
437:60336:81537:94839:77738:23539:04139:28140:41643:253
536:79336:81139:73738:60639:10338:56640:78440:87543:047
638:64937:38337:55238:25738:89639:06740:67039:96343:065
736:70337:21237:76139:66038:67539:21839:28440:79542:704
836:94837:12437:89638:10339:06240:24638:99240:48444:772
937:12537:85937:60238:21639:44339:51140:14340:89944:091
1037:37237:17837:81938:70738:86139:49739:68140:66842:629
1137:07737:24637:70138:76338:93338:85439:43340:43443:678
1236:95936:82137:85238:99740:29239:65541:10843:02343:309
1337:57237:67438:71538:39639:35639:776

(C) Copyright 2019 - Karttimer.fiPowered by P^4 Web Engine