Speedmaker Oy
2018-07-14 14:13:10-14:19:59
Alkuerä / Lavinto Cadet Karnevaalit 14.7.2018 / Cadet

Nimi Auto Kerho Kokonaisaika Kierroksia Paras Kierroksella
1Joel Pohjola511EMSC05:06:594836:9944
2Otto Lahtinen86Hyv. UA05:08:406836:9984
3Lennu Mykkänen470Keimola FK-K05:13:634837:8704
4Hilpi Huhti46FK Kotka05:15:071838:1083
5Joonatan Nissinen11EMSC05:27:157839:2034
6Niko Kinnunen55Hyv. UA05:28:523838:0444
7Riku Reijonen21Hyv. UA05:34:222839:3003
8Sebastian Mäkinen507Lavinto Karting05:09:564740:0143
9Luukas Husu26Keimola FK-K05:14:695742:8243
10Atte Rapala605:15:395742:5642

Nimi#12345678
Joel Pohjola511322111111
Otto Lahtinen86411222222
Lennu Mykkänen470633333333
Hilpi Huhti46544444444
Joonatan Nissinen11966666555
Niko Kinnunen55755555776
Riku Reijonen21877777667
Sebastian Mäkinen5071010101099888
Luukas Husu26188888999
Atte Rapala629991010101010

Joel PohjolaOtto LahtinenLennu MykkänenHilpi HuhtiJoonatan NissinenNiko KinnunenRiku ReijonenSebastian MäkinenLuukas HusuAtte Rapala
138:03437:78938:91339:28140:59239:60041:65640:07143:72544:740
237:53037:52338:29538:48939:20938:44839:99440:83142:84542:564
337:70738:02938:15538:10839:85638:22139:30040:01442:82442:568
436:99436:99837:87038:21939:20338:04440:02243:25344:23744:237
537:14937:15238:48038:28740:09838:33241:32744:55344:79844:862
637:64737:90338:67039:27042:02551:02540:34343:82346:42447:530
739:41240:35739:87539:87741:62840:66541:21544:04146:61245:434
840:10740:56340:91341:30141:77041:67247:775

(C) Copyright 2019 - Karttimer.fiPowered by P^4 Web Engine