Speedmaker Oy
2018-07-14 15:06:40-15:15:37
Alkuerä / Lavinto Cadet Karnevaalit 14.7.2018 / Cadet 2

Nimi Auto Kerho Kokonaisaika Kierroksia Paras Kierroksella
1Joel Pohjola511EMSC07:58:300836:6894
2Otto Lahtinen86Hyv. UA07:58:512836:7405
3Lennu Mykkänen470Keimola FK-K08:09:514837:6286
4Hilpi Huhti46FK Kotka08:10:119837:5774
5Niko Kinnunen55Hyv. UA08:22:227838:1136
6Riku Reijonen21Hyv. UA07:47:869739:3551
7Joonatan Nissinen11EMSC07:55:223738:9586
8Atte Rapala608:02:749740:7682
9Sebastian Mäkinen507Lavinto Karting08:03:350740:2153
10Luukas Husu26Keimola FK-K08:13:794741:9203

Nimi#12345678
Joel Pohjola511111111111
Otto Lahtinen86222222222
Lennu Mykkänen470533333333
Hilpi Huhti46344444444
Niko Kinnunen55477655555
Riku Reijonen21755566666
Joonatan Nissinen11666777777
Atte Rapala61088888888
Sebastian Mäkinen507899999999
Luukas Husu2691010101010101010

Joel PohjolaOtto LahtinenLennu MykkänenHilpi HuhtiNiko KinnunenRiku ReijonenJoonatan NissinenAtte RapalaSebastian MäkinenLuukas Husu
137:08737:06338:66838:92338:68139:35539:27841:47642:66243:521
236:91636:79738:95039:15139:25840:24439:36840:76840:57842:225
336:77636:82437:91337:67040:06339:78440:63241:25340:21541:920
436:68936:84637:77337:57739:52140:86740:12140:89841:10442:434
536:78636:74037:96538:00438:53039:75947:09841:49041:39743:202
637:02037:00637:62837:63338:11339:44538:95841:61041:86944:018
737:15737:05437:86638:09738:71539:71439:90142:57142:45344:239
837:40337:35238:19138:38938:460

(C) Copyright 2019 - Karttimer.fiPowered by P^4 Web Engine