Speedmaker Oy
2018-07-14 16:05:00-16:16:47
Finaali / Lavinto Cadet Karnevaalit 14.7.2018 / Cadet

Nimi Auto Kerho Kokonaisaika Kierroksia Paras Kierroksella
1Joel Pohjola511EMSC11:04:2831236:7903
2Otto Lahtinen86Hyv. UA11:09:3791236:6264
3Lennu Mykkänen470Keimola FK-K11:12:9641237:3607
4Hilpi Huhti46FK Kotka11:15:1611237:6081
5Niko Kinnunen55Hyv. UA11:24:7051237:8777
6Joonatan Nissinen11EMSC11:35:0071238:8417
7Riku Reijonen21Hyv. UA11:36:9201239:0555
8Sebastian Mäkinen507Lavinto Karting11:16:1921140:0301
9Luukas Husu26Keimola FK-K11:36:7731141:6614
10Atte Rapala609:12:118740:9844

Nimi#123456789101112
Joel Pohjola5111111111111111
Otto Lahtinen862222222222222
Lennu Mykkänen4703333333333333
Hilpi Huhti464444444444444
Niko Kinnunen555666655555555
Joonatan Nissinen116555566666666
Riku Reijonen217777777777777
Sebastian Mäkinen5078888888888888
Luukas Husu2610101010101010999999
Atte Rapala69999999101010101010

Joel PohjolaOtto LahtinenLennu MykkänenHilpi HuhtiNiko KinnunenJoonatan NissinenRiku ReijonenSebastian MäkinenLuukas HusuAtte Rapala
136:83636:98837:89537:60839:08739:08439:11040:03041:77341:488
236:93937:00037:73337:91940:08739:88840:36840:72541:75541:564
336:79036:71337:78837:68939:18939:23639:42940:82941:86241:191
436:94936:62638:18638:07838:92339:22739:28542:41441:66140:984
536:93537:00438:29038:34338:73740:49039:05541:91742:68441:875
638:17043:72738:07338:08038:37739:17840:48742:42043:95601:17:687
737:65737:26737:36037:85537:87738:84139:49840:63543:28241:909
836:85437:08037:48438:02837:92839:46640:01540:92642:592
937:63836:98037:77137:84038:19739:78639:58941:05443:841
1037:02736:92637:41737:65438:18739:79040:05640:86642:968
1137:07037:21237:75737:71638:55439:35239:13841:01343:851
1236:95337:07037:78438:50438:23839:78639:291

(C) Copyright 2019 - Karttimer.fiPowered by P^4 Web Engine