Espoo Motorsport Ry
2018-07-24 17:12:16-17:22:33
Aika-ajo / 4. Tiistaiturnaus / Pienet

Nimi Auto Luokka Kerho Kierroksia Paras Kierroksella 2. Paras
1Joel Pohjola511CadetEMSC738:179538:265
2Kalle Kangas418CadetKeimola FK738:867238:873
3Lauri Kangas481CadetKeimola FK739:054639:246
4Joonatan Nissinen11CadetEMSC639:514539:761
5Oskari Walle80CadetEMSC739:642740:240
6Tomas Engström76CadetEMSC739:763740:153
7Niko Kinnunen155CadetHyvinkään UA739:853739:859
8Sisu Sainio1CadetEMSC741:541641:935
9Max Sulin7644:940345:094
10Alex Tammela7Cadet645:225545:559

Nimi#1234567
Joel Pohjola51191111111
Kalle Kangas41812222222
Lauri Kangas48124433333
Joonatan Nissinen11103344444
Oskari Walle8035567775
Tomas Engström7646656666
Niko Kinnunen15577775557
Sisu Sainio158888888
Max Sulin7610999999
Alex Tammela789101010101010

Joel PohjolaKalle KangasLauri KangasJoonatan NissinenOskari WalleTomas EngströmNiko KinnunenSisu SainioMax SulinAlex Tammela
139:32841:57741:87041:62141:89042:07843:78145:16450:56447:205
238:53638:86739:77439:76140:24040:42141:07243:82445:74945:991
338:27739:11939:45639:97840:37040:17640:76442:66244:94045:772
439:85239:17039:24639:85240:86140:53539:85942:14046:33546:612
538:17938:87539:25339:51440:29840:15339:91841:93545:09445:225
638:51838:87339:05440:15640:54740:61739:97041:54145:32945:559
738:26540:93140:25839:64239:76339:85341:943

(C) Copyright 2019 - Karttimer.fiPowered by P^4 Web Engine