Espoo Motorsport Ry
2018-07-24 17:56:55-18:08:18
Alkuerä / 4. Tiistaiturnaus / Pienet 1

Nimi Auto Luokka Kerho Kokonaisaika Kierroksia Paras Kierroksella
1Joel Pohjola511CadetEMSC10:01:135838:1608
2Lauri Kangas481CadetKeimola FK10:13:561838:7765
3Atte Rapala6CadetKalkkistenUA10:16:812842:9397
4Niko Kinnunen155CadetHyvinkään UA10:17:242839:4734
5Kalle Kangas418CadetKeimola FK10:17:480838:5365
6Oskari Walle80CadetEMSC10:22:779839:5165
7Tomas Engström76CadetEMSC10:27:396839:2887
8Alex Tammela7Cadet10:29:191844:3937
9Max Sulin710:00:306642:4202
10Joonatan Nissinen11CadetEMSC00:00:000000:0000
11Sisu Sainio1CadetEMSC00:00:000000:0000

Nimi#12345678
Joel Pohjola511133331111
Lauri Kangas481254444332
Atte Rapala61122112223
Niko Kinnunen155766666544
Kalle Kangas418345555455
Oskari Walle80588777766
Tomas Engström76677888887
Alex Tammela71011223678
Max Sulin78109999999
Joonatan Nissinen114910101010101010
Sisu Sainio191111111111111111

Joel PohjolaLauri KangasAtte RapalaNiko KinnunenKalle KangasOskari WalleTomas EngströmAlex TammelaMax Sulin
138:33839:42245:11239:75638:80340:42339:78049:24901:17:483
238:83441:60343:88240:97442:97740:85841:48146:89442:420
338:37939:31744:53140:07839:70541:63942:78948:80545:150
438:25239:03543:17339:47339:12540:44342:66746:63747:188
538:46638:77643:86440:28238:53639:51640:06645:42644:672
638:30339:21243:07840:80044:12140:74640:06345:53842:943
738:37241:55942:93939:58340:45941:35939:28844:393
838:16039:85343:17339:62039:41340:07344:13046:423

(C) Copyright 2019 - Karttimer.fiPowered by P^4 Web Engine