Espoo Motorsport Ry
2018-07-24 18:31:35-18:37:25
Alkuerä / 4. Tiistaiturnaus / Pienet 2

Nimi Auto Luokka Kerho Kokonaisaika Kierroksia Paras 2. Paras
1Joel Pohjola511CadetEMSC05:05:155738:08638:137
2Lauri Kangas481CadetKeimola FK05:08:896738:35838:438
3Kalle Kangas418CadetKeimola FK05:10:146738:52938:557
4Oskari Walle80CadetEMSC05:20:043839:56839:651
5Tomas Engström76CadetEMSC05:20:920839:36839:676
6Niko Kinnunen155CadetHyvinkään UA05:30:365839:56539:773
7Atte Rapala6CadetKalkkistenUA05:46:147841:38841:399
8Max Sulin705:02:796740:85741:053
9Alex Tammela7Cadet05:16:504744:31644:591
10Joonatan Nissinen11CadetEMSC04:39:408639:60739:703

Nimi#12345678
Joel Pohjola511777777661
Lauri Kangas481999988772
Kalle Kangas418888899883
Oskari Walle80211111114
Tomas Engström76322222225
Niko Kinnunen155164443336
Atte Rapala6655554447
Max Sulin7533335558
Alex Tammela7446666999
Joonatan Nissinen11101010101010101010

Joel PohjolaLauri KangasKalle KangasOskari WalleTomas EngströmNiko KinnunenAtte RapalaMax SulinAlex TammelaJoonatan Nissinen
138:31338:83438:99143:82343:95749:85944:33445:52248:48940:223
238:08638:61338:62139:83339:67641:62343:47944:85745:22339:718
338:17638:43838:52939:56840:43341:92241:39941:28545:13439:703
438:13738:53239:16339:97939:36840:29642:31240:85744:78239:607
538:20438:72238:55739:90039:77939:89241:38847:90444:31640:475
638:46838:86739:12439:98039:86139:77841:89641:05345:79139:840
738:21838:35839:04039:65139:80139:56542:19243:20944:591
840:02740:42539:77346:443

(C) Copyright 2019 - Karttimer.fiPowered by P^4 Web Engine