Espoo Motorsport Ry
2018-07-24 19:13:20-19:26:12
Finaali / 4. Tiistaiturnaus / Pienet

Nimi Auto Kerho Kokonaisaika Kierroksia Paras Kierroksella
1Joel Pohjola511EMSC12:07:1601238:0239
2Lauri Kangas481Keimola FK12:13:4331238:42311
3Kalle Kangas418Keimola FK12:17:3881238:45311
4Niko Kinnunen155Hyvinkään UA12:28:0071239:2454
5Joonatan Nissinen11EMSC12:37:8761239:9474
6Tomas Engström76EMSC12:38:4341239:5517
7Oskari Walle80EMSC11:12:3921039:3685
8Alex Tammela712:13:0531044:6966

Nimi#123456789101112
Joel Pohjola5111111111111111
Lauri Kangas4812222222222222
Kalle Kangas4183443333333333
Niko Kinnunen1555334444444444
Joonatan Nissinen117666666666655
Tomas Engström766777777777766
Oskari Walle804555555555577
Alex Tammela78888888888888

Joel PohjolaLauri KangasKalle KangasNiko KinnunenJoonatan NissinenTomas EngströmOskari WalleAlex Tammela
139:48840:91342:32141:78642:87745:94342:86247:273
238:23838:99640:10240:33440:27540:04140:10154:704
338:22938:60639:51040:27040:15840:45840:09144:935
438:36738:69638:70339:24539:94739:56639:56345:325
538:46538:56838:50039:82740:39740:01239:36846:140
638:32639:07039:26439:82440:95240:05639:75044:696
738:24838:75538:88241:06040:19839:55142:33345:332
838:05838:52438:71439:58041:72742:29141:69845:170
938:02338:56638:62039:93540:49939:85839:77745:349
1038:35238:74538:90139:73740:94040:68839:79146:186
1138:25238:42338:45339:86441:06041:097
1238:53238:70638:51539:50841:20041:445

(C) Copyright 2019 - Karttimer.fiPowered by P^4 Web Engine