Espoo Motorsport Ry
2018-08-07 17:46:00-17:58:10
Alkuerä / 5. Tiistaiturnaus / Pienet 1

Nimi Auto Kerho Kokonaisaika Kierroksia Paras Kierroksella
1Joel Pohjola511EMSC05:07:966837:8066
2Sankka Dahlström577EMSC05:09:832838:2545
3Tomas Engström 76EMSC05:16:331838:7643
4Petja Pehkomaa762VihUA05:17:258838:3364
5Roosa Peltonen413Keimola FK05:21:041839:2536
6Joonatan Nissinen11EMSC05:21:579838:9345
7Oskari Walle80EMSC05:21:854838:6536
8Max Pienimäki428Keimola FK05:31:189839:5628
9Axel Ljungberg283EMSC05:03:246742:0524
10Atte Rapala6KalkkistenUA05:14:298742:9647
11Alex Tammela705:17:240743:6647

Nimi#12345678
Joel Pohjola511111111111
Sankka Dahlström577222222222
Tomas Engström7631111333333
Petja Pehkomaa762433444444
Roosa Peltonen413844555555
Joonatan Nissinen11555666666
Oskari Walle80666777777
Max Pienimäki428777888888
Axel Ljungberg283998999999
Atte Rapala6111010111111111010
Alex Tammela71089101010101111

Joel PohjolaSankka DahlströmTomas EngströmPetja PehkomaaRoosa PeltonenJoonatan NissinenOskari WalleMax PienimäkiAxel LjungbergAtte RapalaAlex Tammela
139:18439:36939:39840:38441:69142:47742:71242:69945:84347:17045:308
238:32238:40338:76439:78139:64840:03740:11043:89043:18943:62245:372
338:06638:25639:13139:21039:78539:78239:96339:83942:55045:37145:560
438:05738:30839:00338:33639:50039:79941:00039:60842:05243:73643:750
538:16038:25439:49938:81839:50338:93438:89443:44542:07944:52844:418
637:80638:37239:01439:75139:25339:42938:65339:65742:09043:00645:764
738:68038:49639:67138:94739:26139:42639:07639:95942:29542:96443:664
838:26238:66639:93439:81639:40639:20739:562

(C) Copyright 2019 - Karttimer.fiPowered by P^4 Web Engine