Espoo Motorsport Ry
2018-08-07 18:12:54-18:24:09
Alkuerä / 5. Tiistaiturnaus / Pienet 2

Nimi Auto Kerho Kokonaisaika Kierroksia Paras Kierroksella
1Joel Pohjola511EMSC05:08:169838:0493
2Sankka Dahlström577EMSC05:11:439838:3377
3Petja Pehkomaa762VihUA05:12:645838:3247
4Tomas Engström 76EMSC05:19:626839:0214
5Joonatan Nissinen11EMSC05:20:786839:1885
6Oskari Walle80EMSC05:24:016839:3516
7Roosa Peltonen413Keimola FK05:26:028839:4925
8Max Pienimäki428Keimola FK04:43:881739:3436
9Alex Tammela705:11:129742:7066
10Axel Ljungberg283EMSC05:14:260743:1496
11Atte Rapala6KalkkistenUA05:14:739742:7972

Kilpailutapahtumat
#428; Max Pienimäki: Lap 6, Flag; Technical, Lippu; Tekniikka

Nimi#12345678
Joel Pohjola511111111111
Sankka Dahlström577222222222
Petja Pehkomaa762433333333
Tomas Engström763111111111111114
Joonatan Nissinen11644444445
Oskari Walle80766666666
Roosa Peltonen413577777777
Max Pienimäki428855555558
Alex Tammela71199988889
Axel Ljungberg28391010101010101010
Atte Rapala610888999911

Joel PohjolaSankka DahlströmPetja PehkomaaTomas EngströmJoonatan NissinenOskari WalleRoosa PeltonenMax PienimäkiAlex TammelaAxel LjungbergAtte Rapala
138:93339:32939:71741:05540:87142:54043:57341:53147:37948:24246:347
238:15638:66538:69739:10040:64040:25939:89340:55044:22444:09842:797
338:04938:45038:43239:75939:21439:96639:91139:91344:47544:61346:231
438:09138:70938:35639:02139:52639:98640:03839:70643:11643:85044:881
538:08838:42339:03201:18:87639:18839:58939:49239:72342:72943:53243:413
638:06038:45138:40339:28839:93039:35139:50839:34342:70643:14943:320
738:41238:33738:32439:21340:01940:14740:21142:91643:53844:255
838:62239:13239:24339:48839:69740:832

(C) Copyright 2019 - Karttimer.fiPowered by P^4 Web Engine