Espoo Motorsport Ry
2018-08-07 18:43:38-18:54:59
Finaali / 5. Tiistaiturnaus / Pienet

Nimi Auto Kerho Kokonaisaika Kierroksia Paras Kierroksella
1Joel Pohjola511EMSC07:42:0141238:00211
2Sankka Dahlström577EMSC07:44:7351238:2687
3Petja Pehkomaa762VihUA07:56:7551238:2485
4Roosa Peltonen413Keimola FK08:02:8721239:33010
5Joonatan Nissinen11EMSC08:03:0201239:25011
6Tomas Engström 76EMSC08:05:5511239:54912
7Oskari Walle80EMSC08:06:8281239:1675
8Axel Ljungberg283EMSC07:44:8941141:4015
9Alex Tammela708:01:9101142:4949
10Atte Rapala6KalkkistenUA08:02:425840:3295
11Max Pienimäki428Keimola FK00:02:794000:0000

Kilpailutapahtumat
#413; Roosa Peltonen: Lap 2, Flag; Warning, Lippu; Varoitus: Ajoi auton #11 päälle

Nimi#123456789101112
Joel Pohjola5111111111111111
Sankka Dahlström5772222222222222
Petja Pehkomaa7624333333333333
Roosa Peltonen4136555444444444
Joonatan Nissinen115666555555555
Tomas Engström763444666666666
Oskari Walle807877777777777
Axel Ljungberg2839788888888888
Alex Tammela710999999999999
Atte Rapala611111111101010101010101010
Max Pienimäki4288101010111111111111111111

Joel PohjolaSankka DahlströmPetja PehkomaaRoosa PeltonenJoonatan NissinenTomas EngströmOskari WalleAxel LjungbergAlex TammelaAtte Rapala
139:05239:67339:81541:14642:80140:44244:51644:02046:55947:392
238:48138:62138:79640:24239:83039:82541:56242:05042:53841:104
338:16138:48638:67539:67039:31640:33440:32742:03542:98641:924
438:03238:27938:53040:90040:26642:36939:31641:80043:61140:432
538:01338:45638:24839:64639:75539:55039:16741:40142:93840:329
638:02838:27638:72639:53139:37339:70339:23941:56742:91942:056
738:93138:26838:61539:47939:39740:87939:28141:72543:42144:006
838:13938:56938:77739:55940:01140:20640:13542:17443:64243:650
938:41238:44040:38039:50739:34539:69639:74241:72242:494
1038:26338:48742:03439:33039:41640:69340:87241:47543:903
1138:00238:44042:52839:49839:25039:91539:67141:77043:707
1238:60638:64439:13641:71441:58739:54940:206

(C) Copyright 2019 - Karttimer.fiPowered by P^4 Web Engine