Hyvinkään Urheiluautoilijat Ry
2019-08-21 17:23:21-17:36:31
Aika-ajo / EteläCUP 2 / Hyvinkää / Cadet / Micro

Nimi Auto Luokka Kerho Kierroksia Paras Kierroksella
1Otto Lahtinen86Micro901:03:9884
2Kimi Alanko89Micro901:03:9934
3Joel Pohjola51Micro901:04:6138
4Alfons Miettinen88Micro801:04:9547
5Oskari Walle96Cadet801:05:3504
6Niko Kinnunen155Cadet801:05:4508
7Max Pienimäki16Micro801:05:5534
8Luka Halonen80Micro801:05:7954
9Simeon Ketola19Micro801:05:8457
10Anselmi Oinonen59Micro701:06:1613
11Tomas Enkström811Cadet801:06:2767
12Rasmus Välke507Cadet801:06:6238
13Noora Kinnunen144Cadet801:06:9745
14Väinö Söderholm839Cadet801:07:0414
15Kerttu Mäkipää99Micro801:07:1345
16Joonatan Nissinen111Cadet701:07:2724
17Rasmus Lindberg55CadetHyUA801:07:3277
18Emil Riipinen489Cadet501:07:5021
19Maisa Puhakka888Cadet801:07:9077
20Taffe Niskanen11Cadet701:07:9743
21Milo Tammi44Micro801:08:9548

Nimi#123456789
Otto Lahtinen866411111111
Kimi Alanko892122222222
Joel Pohjola511243333333
Alfons Miettinen8881434444444
Oskari Walle969755555555
Niko Kinnunen15512126710108966
Max Pienimäki165171611666677
Luka Halonen80103810777788
Simeon Ketola1949789910899
Anselmi Oinonen59713176889101010
Tomas Enkström811146119111111111111
Rasmus Välke5071151015171815121212
Noora Kinnunen1441318912131212131313
Väinö Söderholm8391781314121313141414
Kerttu Mäkipää9915111519141414151515
Joonatan Nissinen11120202013151516161616
Rasmus Lindberg5518101217181617171717
Emil Riipinen48921212121161718181818
Maisa Puhakka88816151418202020191919
Taffe Niskanen1119191916191919202020
Milo Tammi443161820212121212121

Otto LahtinenKimi AlankoJoel PohjolaAlfons MiettinenOskari WalleNiko KinnunenMax PienimäkiLuka HalonenSimeon KetolaAnselmi OinonenTomas EnkströmRasmus VälkeNoora KinnunenVäinö SöderholmKerttu MäkipääJoonatan NissinenRasmus LindbergEmil RiipinenMaisa PuhakkaTaffe NiskanenMilo Tammi
101:07:77201:04:49601:06:72501:10:25301:08:21801:09:41701:11:94001:06:88701:08:64601:10:20701:07:82101:07:80101:14:97101:08:36701:09:04101:13:24501:08:70101:07:50201:10:56601:17:94501:10:962
201:04:11601:04:28201:05:37501:05:19701:05:79301:06:36401:09:97201:08:64401:06:66801:17:50101:08:20801:08:00301:07:33401:08:50501:10:82501:07:48101:08:33301:07:92201:08:43401:12:77701:11:761
301:04:03001:04:12901:04:83801:05:13801:08:16001:11:75401:06:95501:06:89301:07:08901:06:16101:06:83201:09:16201:10:61201:07:60701:11:74601:07:93301:08:47701:08:72201:15:84601:07:97401:09:552
401:03:98801:03:99301:05:08401:04:99501:05:35001:06:72301:05:55301:05:79501:06:19701:07:68401:13:44101:09:25801:08:28601:07:04101:07:39201:07:27201:07:85401:08:44301:08:41101:08:78201:09:285
501:04:31901:04:48001:06:23101:06:20301:05:42201:12:98301:06:53701:06:68401:06:33601:09:53901:06:48501:08:83101:06:97401:07:59401:07:13401:07:56701:07:49501:15:24701:08:36001:12:15801:10:280
601:04:59101:04:22501:05:17001:11:54301:05:96701:06:10401:05:98001:06:20801:06:64801:06:20601:14:55001:07:20401:07:57501:14:73901:07:34801:07:40301:07:82501:08:70701:15:80801:13:421
701:04:01601:04:05601:04:94401:04:95401:06:02701:09:07501:05:93501:06:90301:05:84501:07:17701:06:27601:06:94101:08:72301:12:55101:07:67301:07:60401:07:32701:07:90701:08:20501:09:513
801:04:54101:05:12701:04:61301:15:89001:11:31701:05:45001:06:05801:06:08901:06:75301:07:24501:06:62301:07:73601:12:71701:07:92601:07:54001:09:05001:08:954
901:04:78801:05:25201:06:657

(C) Copyright 2019 - Karttimer.fiPowered by P^4 Web Engine