Hyvinkään Urheiluautoilijat Ry
2019-08-21 19:12:44-19:29:24
Finaali / EteläCUP 2 / Hyvinkää / Cadet / Micro

Nimi Auto Luokka Kerho Kokonaisaika Kierroksia Paras Kierroksella
1Alfons Miettinen88Micro06:31:230754:9755
2Otto Lahtinen86Micro06:31:751754:7297
3Joel Pohjola51Micro06:32:173754:9647
4Simeon Ketola19Micro06:36:909755:3854
5Kimi Alanko89Micro06:37:034755:3874
6Milo Tammi44Micro06:38:758755:7146
7Max Pienimäki16Micro06:37:487755:0425
8Anselmi Oinonen59Micro06:49:763757:3317
9Luka Halonen80Micro06:49:997756:6265
10Kerttu Mäkipää99Micro06:53:785757:1747
11Oskari Walle96Cadet06:54:863757:8387
12Niko Kinnunen155Cadet06:56:480758:1746
13Tomas Enkström811Cadet06:59:255758:3937
14Rasmus Lindberg55CadetHyUA07:05:321758:4085
15Joonatan Nissinen111Cadet07:10:934759:6445
16Rasmus Välke507Cadet07:18:979759:2316
17Emil Riipinen489Cadet07:24:654701:01:3465
18Noora Kinnunen144Cadet07:27:458701:01:5815
19Väinö Söderholm839Cadet07:27:731701:01:4645
20Taffe Niskanen11Cadet06:31:465601:00:5855
21Maisa Puhakka888Cadet06:40:145601:01:3785

Kilpailutapahtumat
#16; Max Pienimäki: Kierros 7, Lippu; Muu, etuponttooni irti, 5 sek
#811; Tomas Enkström: Lippu; Muu, virheellinen lähtö , 5 sek
#55; Rasmus Lindberg: Kierros 1, Lippu; Muu, virheellinen lähtö , 5 sek

Nimi#1234567
Alfons Miettinen8821111111
Otto Lahtinen8612222222
Joel Pohjola5143333333
Simeon Ketola1955555554
Kimi Alanko8936666675
Milo Tammi4479999996
Max Pienimäki1667777767
Anselmi Oinonen5991010101010108
Luka Halonen80111313131313119
Kerttu Mäkipää99812121212121310
Oskari Walle961014141414141411
Niko Kinnunen1551315151515151512
Tomas Enkström8111221171717171713
Rasmus Lindberg551417191818181914
Joonatan Nissinen1111718181919191815
Rasmus Välke5071622222222202016
Emil Riipinen4891519202021212117
Noora Kinnunen1441924242523232318
Väinö Söderholm8392026262624242419
Taffe Niskanen112123232326262620
Maisa Puhakka8881825252427272721

Alfons MiettinenOtto LahtinenJoel PohjolaSimeon KetolaKimi AlankoMilo TammiMax PienimäkiAnselmi OinonenLuka HalonenKerttu MäkipääOskari WalleNiko KinnunenTomas EnkströmRasmus LindbergJoonatan NissinenRasmus VälkeEmil RiipinenNoora KinnunenVäinö SöderholmTaffe NiskanenMaisa Puhakka
156:86456:80357:11558:51158:50959:23658:83201:00:10501:00:56701:00:58159:30759:87101:00:21401:00:47801:02:74501:04:17701:04:49501:05:60401:06:13501:04:28201:06:033
255:69155:71855:65456:29556:29156:42656:12358:20958:10658:17058:48858:61958:68258:86701:00:78501:01:99601:02:06701:02:59801:02:92801:02:07901:02:529
355:41055:30355:35355:76755:75456:02855:73657:54359:40257:41858:69058:30859:26158:53901:00:30701:02:96101:02:90901:03:08201:02:08101:03:21401:01:581
454:97655:05455:03055:38555:38756:03255:83057:52256:80057:64357:91758:22158:66658:48701:00:17501:03:23001:03:28501:02:51001:02:68901:11:41601:18:362
554:97555:24455:04455:49555:50055:82655:04257:93456:62657:65758:14458:26958:44158:40859:64459:44701:01:34601:01:58101:01:46401:00:58501:01:378
655:48555:93655:75655:58155:60155:71455:50357:64457:36301:01:44858:00958:17458:76101:03:99259:91759:23101:01:44001:01:92401:01:85401:01:24101:01:933
755:09654:72954:96456:86056:77355:86557:23557:33157:22957:17457:83858:38458:39358:63459:65759:66801:01:69001:01:95501:01:986

(C) Copyright 2019 - Karttimer.fiPowered by P^4 Web Engine